книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
11-12.02.2006 р.  

Семінар: "Організація діяльності громадських рад"

м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Центр політичної освіти розпочинає серію семінарів в рамках проекту «Залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні», що підтримується Вестмінстерським фондом за демократію (Великобританія). Проект спрямований на підвищення дієвості механізмів участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Перший семінар «Організація діяльності громадських рад» відбудеться у приміщенні міського будинку культури на пл. Леніна у м. Первомайськ Миколаївської області. Під час заходу учасники зможуть обговорити принципи та методи співпраці громадськості з владою; особливу увагу приділятиметься створенню та організації роботи громадських рад.

Початок семінару о 09.30; початок реєстрації о 09.00. Прохання підтвердити участь до 19.00 10 лютого 2006 р.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами Центру політичної освіти: (044) 236-55-10, 204-49-85, або надсилайте листи на електронну пошту: office@cpe.org.ua, контактна особа: Анна Борзаковська.

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export