книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
17.02.2006 р.  

Семінар: "Правові аспекти діяльності ЗМІ під час виборів 2006 року"

м. Донецьк

Вибори Президента України 2004 року показали наскільки важливою є активна позиція журналістів, саме від них значною мірою залежить чесність і прозорість виборів. Застосування нової пропорційної виборчої системи, коли існує суспільна потреба в інформуванні виборців про кандидатів, партії, їх передвиборчі програми, а також особливості нової системи та процедур виборів підсилює роль ЗМІ у виборах 2006 року.

Протягом семінару планується обговорити питання участі представників ЗМІ у виборчому процесі, законодавче забезпечення цієї участі; надати правові застереження журналістам щодо висвітлення виборчого процесу; ознайомити представників ЗМІ з механізмами судового захисту прав журналістів; розкрити особливості діяльності представників ЗМІ в день виборів 26 березня 2006 року; охарактеризувати процес взаємодії представників ЗМІ з суб’єктами виборчого процесу. Тренери семінару – Олег Животовський, медіа-експерт, та Марина Говорухіна, медіа-експерт, юрист.

До участі в семінарі запрошуються представники регіональних та місцевих ЗМІ Донецької області. Якщо Ви зацікавлені взяти участь у семінарі, будь ласка, надішліть електронного листа з позначкою: «Семінар у Донецьку» на адресу: office@cpe.org.ua або факсом: (044) 236-55-10. В листі зазначте: 1) ім’я потенційного учасника, 2) повну назву друкованого видання чи телерадіокомпанії, 3) контактну інформацію. 

Захід відбудеться за адресою м. Донецьк, вул. Університетська, 101а. Початок реєстрації о 09.30, початок семінару о 10.00 17 лютого 2006 року. Організатори  відшкодовують кошти учасникам з районів, витрачені на проїзд, при обов‘язковій наявності квитків.

Семінар проводиться в рамках проекту Центра політичної освіти «Вільні ЗМІ для вільних виборів», що підтримується Фондом розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні. Партнер проекту у Донецькій області - Центр досліджень європейської єдності. Окрім проведення семінарів проект передбачає надання консультативної допомоги представникам ЗМІ через спеціалізований розділ “Консультації” на Інтернет-сайті Центру “Громадські ініціативи у виборах” http://www.vybir.org.ua/ та “гарячу” телефонну лінію (044) 204 49 85.

Контактна особа: Катерина Вінцукевич, тел.: (044) 204 49 85, e-mail: office@cpe.org.ua.

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export