книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
20.04.2006 р.  

Круглий стіл: "Криза довіри до місцевої влади – як її подолати?"

м. Сімферополь

Під час круглого столу будуть презентовані результати дослідження основних аспектів участі громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні в АР Крим, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології за підтримки Вестмінстерського Фондом за Демократію. Дослідження засвідчило вкрай низький рівень довіри населення автономії до органів влади.

Захід відбудеться за адресою вул. Севастопольська, 21 (провулок Навчальний, 8) у приміщенні Кримського інженерно-педагогічного університету. Початок круглого столу о 12:00, реєстрація з 11:30. Орієнтовна тривалість заходу – 2 години.

До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, засобів масової інформації, місцевої влади та експерти. Учасникам з районів АР Крим буде відшкодовано транспортні витрати при наявності квитків.

Прохання підтвердити участь у круглому столі за телефоном (050) 360-78-53 (Ескендер Барієв),  або за телефоном Центру політичної освіти (044) 204-49-85 чи електронною поштою office@cpe.org.ua (Анна Борзаковська).

Круглий стіл організований Центром політичної освіти, Вестмінстерським Фондом за Демократію (Великобританія), Кримськотатарським молодіжним центром. Медіа підтримку заходу здійснює Мережа прес-клубів Українського освітнього центру реформ.

 

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export