УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
21-22.04.2006 р.  

Семінар: "Участь громадян у прийнятті рішень"

м. Коктебель, АР Крим

Як впливати на місцеву владу? Як залучити громадян до участі у процесі прийняття рішень? Як налагодити ефективну співпрацю громади та влади? Саме ці питання будуть розглянуті під час семінару „Участь громадян у прийнятті рішень”.

До участі у семінарі запрошуються лідери та активісти громадських організацій, представники місцевої влади та місцевого самоврядування, які діють на території АР Крим. Тренери семінару - Голова Центру політичної освіти Костянтин Плоский та експерт Центру Ярослав Демченков.

Початок дводенного семінару 21 квітня 2006 року об 11:00, початок реєстрації о 10:00. За додатковою інформацією звертайтеся до Центру політичної освіти, тел.: (044) 236-55-10, 204-49-85, електронна пошта: office@cpe.org.ua, контактна особа: Анна Борзаковська, або до регіонального партнера - Кримськотатарського молодіжного центру, контактна особа: Ескендер Барієв, телефон (050) 360 78 53, електронна пошта: bariyev@rambler.ru. Прохання підтвердити участь до 19.00 19 квітня 2006 р.

Семінар проходить в рамках проекту «Залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні», що підтримується Вестмінстерським фондом за демократію (Великобританія). Проект спрямований на підвищення дієвості механізмів участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні. Проект реалізується на території АР Крим, Волинської, Дніпропетровської, Миколаївської та Чернівецької областей.

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export