УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
15-16.04.2006 р.  

Семінар: "Участь громадян у прийнятті рішень"

м. Дніпропетровськ

Як впливати на місцеву владу? Як залучити громадян до участі у процесі прийняття рішень? Як налагодити ефективну співпрацю громади та влади? Саме ці питання будуть розглянуті під час семінару „Участь громадян у прийнятті рішень”.

До участі у семінарі запрошуються лідери та активісти громадських організацій, представники місцевої влади та місцевого самоврядування, які діють на території Дніпропетровської області. Тренери семінару - Голова Центру політичної освіти Костянтин Плоский та заступник начальника головного управління з питань внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації Петро Захарченко.

Початок дводенного семінару 15 квітня 2006 року об 11:00, початок реєстрації о 10:00. Захід відбудеться у приміщенні кав'ярні "Роксолана" за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Щербицького, 1. За додатковою інформацією звертайтеся до Центру політичної освіти, тел.: (044) 236-55-10, 204-49-85, електронна пошта: office@cpe.org.ua, контактна особа: Анна Борзаковська, або до регіонального партнера - Молодіжний центр праці, контактна особа: Антон Кумановський, телефон (066) 117 82 62, електронна пошта: megatoxa@mail.ru.

Семінар проходить в рамках проекту «Залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні», що підтримується Вестмінстерським фондом за демократію (Великобританія). Проект спрямований на підвищення дієвості механізмів участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні. Проект реалізується на території АР Крим, Волинської, Дніпропетровської, Миколаївської та Чернівецької областей.

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export