книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
18.05.2006 р.  

Круглий стіл: "Чи довіряють мешканці Дніпропетровської області місцевій владі?"

м. Дніпропетровськ

Майже половина мешканців Дніпропетровщини впевнені, що їх життя за останній рік погіршилося. Рівень довіри до органів місцевої влади є низьким, а більшість громадян вважають, що вони жодним чином не можуть вплинути на рішення влади будь-якого рівня.

Ці данні були отримані в результаті соціологічного дослідження, яке було проведено Київським міжнародним інститутом соціології за підтримки Вестмінстерського фонду за демократію напередодні виборів місцевих органів влади та парламенту України.

Повні результати дослідження будуть представлені під час круглого столу «Чи довіряють мешканці Дніпропетровської області місцевій владі?», що проводить Центр політичної освіти, Вестмінстерський фонд за демократію (Великобританія) та Молодіжний центр праці. Медіа підтримку забезпечує Мережа прес-клубів Українського освітнього центру реформ.

Круглий стіл відбудеться в приміщенні Прес-центру Дніпропетровської обласної ради за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Кірова, 2 (4 поверх). Початок круглого столу о 12:00, реєстрація з 11:30.

До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, засобів масової інформації, місцевої влади.

З питань участі звертатися до Анни Борзаковської, Центр політичної освіти (office@cpe.org.ua, (044) 204 49 85) або до Антона Кумановского, Дніпропетровська МГО "Молодіжний центр праці" (megatoxa@mail.ru, 8 (066) 117 82 62).

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export