книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
16.05.2006 р.  

Круглий стіл: "Чи довіряють українські громади місцевій владі?"

м. Київ

Під час круглого столу будуть презентовані результати дослідження основних аспектів участі громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні, що проводилось Київським міжнародним інститутом соціології в 5 регіонах України – АР Крим, Волинській, Дніпропетровській, Миколаївській та Чернівецькій областях за підтримки Вестмінстерського фонду за демократію. В роботі круглого столу візьмуть участь представники Фонду Алекс Романюк та Карла Велч.

Захід відбудеться 16 травня 2006 року за адресою вул. Фрунзе, 12 (2 поверх), м. Київ. Початок круглого столу о 14:00, реєстрація з 13:30. Орієнтовна тривалість заходу: 2 години.

До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, засобів масової інформації, місцевої влади та експерти.

Прохання підтвердити участь у круглому столі за телефоном Центру політичної освіти (044) 204-49-85 чи електронною поштою office@cpe.org.ua (Анна Борзаковська).

Круглий стіл організований Центром політичної освіти та Вестмінстерським фондом за демократію (Великобританія). Медіа підтримку заходу здійснює Мережа прес-клубів Українського освітнього центру реформ.

 

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export