книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
24.05.2006 р.  

Круглий стіл: "Рівень довіри громадян до місцевої влади"

м. Луцьк

Мешканці Волинської області майже не звертаються до представників місцевої влади, не приймають участь у громадському русі, вважають, що вони жодним чином не можуть вплинути на рішення влади будь-якого рівня, а найбільш впливовим механізмом впливу на рішення влади вважають участь в акціях протестів і демонстраціях.

Ці данні були отримані в результаті соціологічного дослідження, яке було проведено на початку 2006 р. Київським міжнародним інститутом соціології за підтримки Вестмінстерського фонду за демократію напередодні виборів місцевих органів влади та парламенту України в 5 регіонах України – АР Крим, Волинській, Дніпропетровській, Миколаївській та Чернівецькій областях.

Повні результати дослідження будуть представлені під час круглого столу «Рівень довіри громадян до місцевої влади». Зустріч відбудеться 24 травня 2006 року в приміщенні Луцької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 19, м. Луцьк, зал засідань міської ради, ІІІ поверх. Початок круглого столу о 14:00, реєстрація з 13:30. Орієнтовна тривалість заходу: 2 години.

До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, засобів масової інформації, місцевої влади. Учасникам з районів Волинської області буде відшкодовано транспортні витрати при наявності квитків.

Круглий стіл організований Центром політичної освіти, Вестмінстерським фондом за демократію (Великобританія), Центром громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа». Медіа підтримку заходу здійснює Мережа прес-клубів Українського освітнього центру реформ.

З питань участі звертатися до Анни Борзаковської та Марини Лупаленко, Центр політичної освіти (office@cpe.org.ua, (044) 204 49 85) або до Владислава Стемковського, Центр громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа» (nasha_sprava@yahoo.com, 8 (067) 332 16 76).

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export