УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
12.05.2006 р.  

Круглий стіл: "Чи довіряють миколаївці місцевій владі?"

м. Миколаїв

Під час круглого столу будуть презентовані результати дослідження основних аспектів участі громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні в Миколаївській області, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології за підтримки Вестмінстерського фонду за демократію. Дослідження засвідчило: більше половини населення Миколаївської області вважає, що їх життя за останній рік погіршилося. На Миколаївщині рівень довіри до більшості громадських інституцій, а особливо до органів влади має низькі показники. Також більшість мешканців області вважають, що вони ніяк не можуть вплинути на рішення влади будь-якого рівня.

Захід відбудеться 12 травня 2006 року в приміщенні Бізнес-центру „Олександрівський” за адресою м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25. Початок круглого столу о 12:00, реєстрація з 11:30. Орієнтовна тривалість заходу – 2 години.

До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, засобів масової інформації, місцевої влади та експерти. Учасникам з районів Миколаївської області буде відшкодовано транспортні витрати при наявності квитків.

Прохання підтвердити участь у круглому столі за телефоном 8 (097) 930 47 88 (Олександр Копил, Миколаївський дослідницько-аналітичний центр) або за телефоном Центру політичної освіти (044) 204-49-85 чи електронною поштою office@cpe.org.ua (Анна Борзаковська).

Круглий стіл організований Центром політичної освіти, Вестмінстерським фондом за демократію (Великобританія), Миколаївським дослідницько-аналітичний центром. Медіа підтримку заходу здійснює Мережа прес-клубів Українського освітнього центру реформ.

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export