книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
19.03.2008 р.  

Зустріч: "Клуб молодих політиків. 5 зустріч"

м. Київ

Регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі разом з Центром політичної освіти в рамках проекту з організації дискусійного клубу для молодих політиків організовують чергову зустріч лідерів молодіжних громадських організації, політичних партій, експертів з молодіжної політики.

Зустріч дискусійного клубу відбудеться 19 березня 2008 р. в місті Києві на тему "Громадське лобіювання в Україні: можливості, результати, виклики".

До участі в зустрічі Клубу запрошені активісти та лідери молодіжних громадських організації, політичних партій експерти з молодіжної політики. Серед запрошених гостей будуть представники громадських кампаній з лобіювання.

Зустріч має на меті обговорити ефективні механізми громадського лобіювання в сучасних реаліях, проаналізувати досвід громадянських кампаній, що відбувались за участі молоді, а також  визначити оптимальні форми громадянського та політичного представництва.

Запрошуються зацікавлені учасники та доповідачі. Прохання повідомити про своє бажання взяти участь до 18 березня 2008 р.

Зустріч відбудеться в приміщенні ресторану театру "Браво" за адресою: вул. Гончара 79. Початок зустрічі о 18.00.

Дивитись Програму зустрічі >>>

Починаючи з лютого 2007 р., Центр політичної освіти спільно з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Бєларусі проводять зустрічі Клубу молодих політиків. Головна мета цих зустрічей -  створення неформальної дискусійної платформи для зустрічей молодіжних лідерів громадських організацій, політичних партій, науковців, освітян та активної молоді. З того часу відбулось 4 зустрічі.

Контактні дані:

Олексій Стасевич, Центр політичної освіти
Тел.: (067) 622 72 18
E-mail: aleks.stassewicz@cpe.org.ua

Тарас Михальнюк, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта
Тел.: (044) 235 11 49 E-Mail: Taras.Mykhalniuk@fes.kiev.ua

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export