книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
07-08.06.2008 р.  

Зустріч: "Клуб молодих політиків. 6 зустріч"

м. Переяслав-Хмельницький

Незалежність журналістики в нашій країні постійно ставиться під сумнів, так, ми вже наче забули, що таке "темники", але періодично виникають скандали щодо тиску на медії, журналістів з боку влади. З одного боку багато людей вважають журналістів звичайними "запроданцями", які готові за будь-які гроші написати черговий міф чи легенду, а з іншого боку ще жива пам'ять про зниклих та замордованих журналістів. Так що ж таке, журналістика, це галузь, яка обслуговує інтереси бізнесу та політиків, або це 4 влада, яка має вагомий вплив в державі? 

Чергова зустріч дискусійного клубу відбудеться 7-8 червня 2008 р. в місті Переяслав-Хмельницький на тему "Українська журналістика - четверта влада чи "обслуговуюча" галузь?".

Зустріч відбудеться з нагоди Дня журналіста і має на меті обговорити стан взаємин між журналістами та владою (політиками), оцінити рівень свободи слова в Україні та позицію суспільства щодо неупередженості подання інформації українськими ЗМІ, а також визначити оптимальні форми співпраці влади-ЗМІ-суспільства.

Участь в VІ зустрічі Клубу візьмуть активісти та лідери молодіжних громадських організацій, політичних партій, експерти з медій, молодіжної політики. Серед запрошених гостей будуть представники профспілки журналістів, активісти журналістських ініціатив та кампаній з захисту честі журналістів, незалежні журналісти. Передбачається показ відеострічок про діяльність відомих журналістів.

Зустріч відбудеться у виїзному форматі у м. Переяслав-Хмельницький.

Дивитись програму зустрічі >>>

Шоста зустріч Клубу молодих політиків організовується в межах спільного проекту Центру політичної освіти та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі у партнерстві з Громадською жіночою організацією "НАДІЯ" і має на меті створення неформальної дискусійної платформи для зустрічей молодіжних лідерів громадських організацій, політичних партій, науковців, освітян та активної молоді.

Контактні дані:

Олексій Стасевич, Центр політичної освіти
Тел.: (067) 622 72 18
E-mail: aleks [a] cpe.org.ua

Тарас Михальнюк, Регіональне представництво Фонду ім. Еберта в Україні та Білорусі
Тел.: (044) 235 11 49
E-Mail: taras.mykhalniuk [a] fes.kiev.ua

Тетяна Андросенко, Громадська жіноча організація "НАДІЯ"
Тел.: (067) 908 41 16
E-Mail: androsenko_tany [a] gala.net

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export