УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
30.05.2009 р.  

Зустріч: "Клуб молодих політиків. 8 зустріч"

м. Полтава

Регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Бєларусі разом з Центром політичної освіти в рамках проекту з організації дискусійного клубу для молодих політиків організовують чергову зустріч лідерів молодіжних громадських організації, політичних партій, експертів з молодіжної політики.

Виїзна восьма зустріч Клубу молодих політиків відбудеться 30 травня  2009 р. в місті Полтава на тему "Можливості, які дають вибори для посилення ролі молодіжних структур".

До участі в зустрічі Клубу запрошені активісти та лідери молодіжних громадських організації, політичних партій експерти з молодіжної політики. Серед запрошених гостей будуть представники успішних молодіжних громадських ініціатив, що діяли під час останніх виборчих кампаній в Україні.

Місцевим партнером виступає Студентська рада м. Полтави.

Зустріч має на меті обговорити роль молодіжних громадських ініціатив у виборчому процесі, а також шляхи, якими молодіжні (молоді) активісти "йдуть" у політику.

Ласкаво просимо повідомити про Ваше бажання взяти участь у зустрічі до 25 травня 2009 р.

Дивитись: Програма зустрічі >>>

Починаючи з лютого 2007 р., Центр політичної освіти спільно з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Бєларусі проводять зустрічі Клубу молодих політиків. Головна мета цих зустрічей - створення неформальної дискусійної платформи для зустрічей молодіжних лідерів громадських організацій, політичних партій, науковців, освітян та активної молоді. З того часу відбулось 7 зустрічей.

Контактні дані:

Катерина Вінцукевич, Центр політичної освіти
Тел: (095) 275 54 24
E-Mail: catwin@ukr.net

Тарас Михальнюк, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта
Тел.: (044) 235 11 49
E-Mail: Taras.Mykhalniuk@fes.kiev.ua

Олексій Стасевич, Центр політичної освіти
Тел.: (067) 622 72 18
E-mail: oleksiy.stasevych@cpe.org.ua

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export