УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
19.12.2009 р.  

Конференція: "Відповідальне лідерство в Україні: почни з себе!"

м. Київ

 

Міжнародна громадська організація «Основи Свободи» та Центр Політичної Освіти
 
в рамках проекту «Розвиток відповідального демократичного лідерства в Україні»
 
проводить конференцію на тему:
 
«Відповідальне лідерство в Україні: почни з себе!»

Конференція стане заключною подією, що допоможе підсумувати серію семінарів під назвою «Курси етичного лідерства», проведених у чотирьох регіонах України, а також визначити шляхи для подальшого розвитку і співпраці. До участі запрошуємо всіх випускників курсів. 

Нам важливо,щоб ви приїхали і допомогли один одному: поділились своїми спогадами, ідеями, досвідом впровадження матеріалів курсу у життя, допомогли нам оцінити ефективність проведених курсів і, щонайважливіше, скористались цією нагодою, аби разом поміркувати над тим, як саме ви зможете застосовувати отримані знання, співпрацювати один з одним і що ви можете зробити для розвитку відповідального і демократичного лідерства в Україні. 

Програма конференції:

 10:30 Реєстрація
 11:00-12:30 Відкриття. Натхненні історії від наших гостей-промовців
 12:30–13:30 Обід
 13:30–17:30 Робота у форматі “Відкритого простору” (Open Space)
13:30-14:30 Відкриття Простору. Створення програми
14:30-15:30 Сесія-діалог 1
15:30-16:30 Сесія-діалог2
16:30-17:30 Ознайомлення з результатами роботи по групах

 17:30–18:00 Підсумки і закриття

Місце проведення заходу: вул. І.Кудрі, 13/2 (ПАРИТЕТ – ЦЕНТР), м. Київ

Запрошені гості-промовці конференції:

Гаращенко Світлана –член Правління Кіровоградської обласної молодіжної громадської організації "Фундація Регіональних Ініціатив", Координатор проекту "Школа молодого політика".

Плоский Костянтин  член правління Центру політичної освіти, головний консультант Головної служби з питань гуманітарного розвитку Секретаріату Президента України.

Круглова Єлена–учасник курсу етичного лідерства, член молодіжної ініціативи «Клуб молодих лідерів» у м. Сімферополь, координатор та ініціатор численних акцій, культурних та соціальних проектів.

ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ “ВІДКРИТИИ ПРОСТІР”?

Це:

  • «...перерва на каву, що триває цілу конференція»
  • «...обговорення в групі, де модератора і не помітно»
  • «... те, як може працювати ціла організація»
  • «...стиль життя»
  • «...це практичне лідерство, в основі якого служіння»
  • «...спосіб досягнення неймовірних результатів... не намагаючись проконтролювати досягнення наперед задуманих результатів»

Технологія Відкритого Простору (Open Space Technology) – це креативнии метод провадження діалогу/дискусіи в групах від 8 до 1000 осіб, що застосовується для стратегічного розвитку, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, розвитку команд, у роботі в «групах по інтересах» і т.д. Цей метод активно використовується у різних куточках світу і є надзвичаино дієвим і доречним інструментом в громадськіи діяльності. Зрозуміти суть цієі технологіі допоможе один із висловів про неі: Відкритии простір діє завдяки високому рівню зацікавленості учасників, яку спрямовує відповідальність та надихає свобода. (Open Space runs on passion, bounded by responsibility and fuelled by freedom).

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export