книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
16-23.04.2010 р.  

Ініціатива: "Тиждень довіри"

Україна

16 квітня 2010 року стартувала всеукраїнська громадська кампанія “Тиждень довіри”. Протягом семи днів у Києві, Харкові та Криму пройде низка заходів, загальна мета яких – ініціювати широкий діалог у суспільстві про важливість довіри в житті кожної людини, та країни загалом.

Важливою подією тижня є візит в Україну Раджмохана Ґанді – онука Махатми Ґанді, лідера світового руху ненасильства. З 20 по 23 квітня він візьме участь у форумах і зустрічах в Києві та Криму, щоб поділитися своїми ідеями та досвідом: Україна, як і Індія, є країною багатоціональною і полікультурною.

Продовжуючи ідеї Махатми, професор, письменник, колишній член парламенту Індії Раджмохан Ґанді вже півстоліття бере участь в ініціативах, спрямованих на побудову довіри, миру, демократії у світі і боротьбу з корупцією і нерівністю. Він очолює авторитетну міжнародну асоціацію “Ініціативи змін”, яка об’єднує філії в 60 країнах світу.

В Києві в програмі “Тижня довіри” – покази фільмів, лекції, тренінг, форуми, фотовиставки та інші заходи. 20 квітня в Національному університеті ім. Тараса Шевченка (“Жовтий корпус”) відбудеться відкрита лекція Раджмохана Ґанді.

Головною подією стане Громадський форум “Довіряти легко? Довіряти важко?” (вул. Якіра, 13), який відбудеться 21 квітня за участю самого Раджмохана Ґанді, а також авторитетних громадських діячів України, вчених, представників громадських організацій, молоді і всіх тих, хто розуміє важливість довіри.

У Криму програма кампанії буде присвячена вивченню досвіду побудови довіри між різними групами кримського суспільства. Зокрема, в Сімферополі пройде низка громадських акцій та кінопокази. 23 квітня в Херсонесі (м. Севастополь) відбудеться прес-конференція та конференція “Пошук довіри в багатонаціональному суспільстві Криму” за участю Р. Ґанді.

У Харкові в рамках “Тижня довіри” відбудеться ряд заходів, спрямованих на зміцнення довіри у міської громади і налагодження комунікацій між національними меншинами міста. Зокрема, у Харківській обласній філармонії відкриється виставка плакатів, а в арт-кафе “Куб” (вул. Петровського, 37) пройде літературно-музичний вечір “Я-Ти”. Він об’єднає поетів, музикантів, танцюристів і глядачів, які стануть безпосередніми учасниками інтерактивного заходу.

Прес-конференція Раджмохана Ґанді в Києві відбудеться 21 квітня о 12.30 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16). Акредитація обов’язкова. Також проводиться акредитація на відкриття фотовиставки за участю Р. Ґанді, кількість місць обмежена.

Програма Тижня довіри >>>

Організатор “Тижня довіри”:
Міжнародна громадська організація “Основи свободи”

Співорганізатори:
Консалтингова група “ДРАЙВ”
Культурне товариство “Ufindarts”

Контакти:
Олена СЕРБІНОВИЧ
тел.: +38 097 626 58 95
Дарина СТЕПАНЕЦЬ
тел.: +38 093 330 28 30
e-mail: gandiinukraine at gmail.com
www.TYZHDEN-DOVIRY.in.ua

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export