книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ
ГоловнаПошукЛист
 
10-11.12.2005 р.  

Конференція: "Громадські ініціативи у виборах"

м. Київ

Разом з офіційним початком виборчої кампанії в Україні Центр політичної освіти в рамках проекту «Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів» ініціює проведення всеукраїнської конференції „Громадські ініціативи у виборах”, під час якої представники громадських організацій зможуть обговорити перспективи своєї діяльності у виборах 2006 року.

Конференція відбудеться 10-11 грудня 2005 року в місті Києві за підтримки Проекту “Сприяння організації виборів в Україні”.

До участі у конференції запрошуються представники громадських організацій, які беруть участь у реалізації проекту «Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів» та які пройшли навчання, що відбулося в рамках проекту.

Пропонується обговорення таких основних питань:

  • проблеми реалізації виборчого законодавства;
  • готовність суб’єктів виборчого процесу до виборів 2006 року;
  • основні завдання та напрямки діяльності НДО під час виборів 2006 року;
  • мережева та коаліційна співпраця НДО під час виборів;
  • співпраця НДО з учасниками виборчого процесу.

Планується робота учасників в секціях за такими основними напрямками: діяльності НДО з освіти виборців та їх інформування про кандидатів, партії та їх передвиборні програми; моніторинг виборчих процесів; навчання та надання консультацій з питань виборчого законодавства учасникам виборчого процесу.

 

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export