книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
ІСТОРІЯ, МІСІЯ, ЦІННОСТІ
ГоловнаПошукЛист


ІСТОРІЯ

Центр політичної освіти було зареєстровано 14 квітня 2000 року Управлінням юстиції у м. Києві. Засновниками Центру стали молоді професіонали-ентузіасти, яких об'єднала ідея розробки та впровадження ефективних освітніх програм для громадсько-політичних активістів.

МІСІЯ
Сприяння розвиткові української політики та громадянського суспільства на демократичних принципах через організацію освітніх заходів, підтримку суспільного діалогу та проведення досліджень.

Діяльність спрямовано на розвиток:

  • чесної та прозорої виборчої системи;
  • дієвих громадських об'єднань;
  • демократичного молодіжного лідерства;
  • європейської інтеграції України;
  • відповідальних політичних партій.

ЦІННОСТІ ТА СИЛЬНІ СТОРОНИ
  • відкритість до співробітництва та партнерства;
  • розробка і впровадження новітніх дослідницьких та освітніх технологій;
  • стратегічна спрямованість програм;
  • командна робота;
  • політична незаангажованість.
РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ
Основними джерелами ресурсного забезпечення Центру є грантова підтримка донорських організацій, благодійна допомога підприємницьких структур, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також пожертви приватних осіб. Центр постійно нарощує кількість джерел фінансування та обсяги ресурсів для реалізації програм і проектів.

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ

Понад 15 400 осіб стали учасниками навчальних заходів для представників молодіжних громадських організацій, прес-секретарів та молодих активістів політичних партій, молодих депутатів, членів дільничних виборчих комісій та офіційних спостерігачів.

219 заходів було проведено в Україні, Бєларусі, Швейцарії, в тому числі: семінари, тренінги, форуми, громадські слухання, круглі столи, конференції, зустрічі тощо.

72 тренери та експерти увійшли до команди Центру.

47 посібників, досліджень, а також Інтернет-курси, навчальні фільми, просвітницькі друковані матеріали, відео- та радіоролики, компакт-диски було розроблено.

2 Інтернет-проекти розроблено та впроваджено: "Молодь у виборах" та "Громадські ініціативи у виборах". Призупинені на даний момент.


Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export