УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Компакт-диск "Громадські ініціативи у виборах"
 

Розроблено колективом Центру політичної освіти.

На компакт-диску представлені матеріали проекту “Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів”, що реалізовувався Центром політичної освіти під час виборчої кампанії в Україні в 2006 р.

На компакт-диску представлена інформація про громадські ініціативи, спрямовані на забезпечення чесних та прозорих виборів, що реалізовувались протягом 2002-2006 років, матеріали ініціатив, інформація про проект.

Проект „Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів”

Це видання стало можливим за підтримки Development Associates, Inc., що виконує Проект “Сприяння організації виборів в Україні” відповідно до Договору про співпрацю № 121 A-00-04-00701-00 з Агентством з міжнародного розвитку Сполучених Штатів Америки (USAID). Думки, висловлені тут, належать авторам і необов’язково відображають точку зору Development Associates чи USAID.

Контакти:
Проект “Сприяння організації виборів в Україні”
01004, м. Київ, вул. Антоновича, 23, офіс 2
Тел.: (044) 246-65-98; 248-7385; 248-7494
Тел/факс: (044) 246-58-18
E-mail: devassoc1@devassoc1.kiev.ua
Web-сторінка: www.vybory.com

© Центр політичної освіти, 2006 р.

Мова: UKR


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export