УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
15.05.2009: Лідерство крізь призму етики та моральних стандартів
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


АР Крим

23-26 квітня Молодіжна громадська організація “Центр політичної освіти” спільно з міжнародною програмою “Основи Свободи” провели перший з серії курс етичного лідерства в селищі Береговое (АР Крим).

В курсі взяли участь 17 учасників: представників різних громадських організацій з південних регіонів України (АР Крим, Херсонська, Миколаївська, Одеська області). Курс вела міжнародна команда фасилітаторів з Великої Британії, Латвії та України.

Під час курсу було розглянуто поняття “лідерство” крізь призму етики та моральних стандартів.

Різні методи роботи (самостійне обдумування; обговорення у великих і малих групах; розгляд випадків з життя та історії; вправи на самостійну роботу; інтерактивні вправи, ігри та їх аналіз) допомогли учасникам курсу визначити власну мотивацію і життєві цінності та пріоритети, замислитися над необхідністю присутності етичного аспекту у лідерстві, важливості таких якостей, як відповідальність, цілісність, дотримання моральних принципів та переконань, служіння суспільству.

Також учасники отримали такі важливі для будь-якого лідера навички, як презентація власних ідей, ідей своєї команди, вміння слухати, навички ведення переговорів, пошуку співпраці та спільного бачення .

Захід проводився в межах проекту “Розвиток відповідального демократичного лідерства в Україні”, що реалізується спільно Центром політичної освіти та Міжнародною програмою “Основи Свободи” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Проект передбачає проведення ще трьох курсів етичного лідерства в різних регіонах України, а також заключну конференція для випускників курсів у Києві.

Інформація про проект >>>

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export