УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
02.06.2009: ''Можливості, які дають вибори для посилення ролі молодіжних структур'' - тема зустрічі Клубу молодих політиків, що пройшла в Полтаві
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


м. Полтава

Нікому не секрет те, що наша країна живе "від виборів до виборів", під час яких активізується діяльність нашої молоді. Активність ця проявляється не тільки в політичній боротьбі та пропаганді. Для багатьох вибори - прекрасна можливість заробити гроші. І немає значення чи ти в одній партії "працюєш" чи обслуговуєш декілька, абсолютно різних за ідеологією. Саме питанням ролі молодіжних структур під час виборів і переймалися Полтавській державній аграрній академії.

30 травня її базі відбулася виїзна зустріч клубу молодих політиків "Можливості, які дають вибори для посилення ролі молодіжних структур". Зустріч лідерів молодіжних громадських організацій, політичних партій, експертів з молодіжної політики була організована в рамках проекту з організації дискусійного клубу для молодих політиків регіональним представництвом фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусії разом із Центром політичної освіти за підтримки Студентської ради Полтавської державної аграрної академії. 

Зустріч пройшла досить тепло та неофіційно під закликом "Спільний пошук нових шляхів". Обговорювалися питання розвитку молодіжних партійних організацій, роль молодіжних громадських ініціатив напередодні виборів та роль молодих лідерів в розвитку громадянського суспільства. 

Модераторами на сесіях були Тарас Михайлюк, Регіональне представництво фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусії, Катерина Вінцукевич та Анна Пожогіна, Центр політичної освіти,Київ. Також активну участь в дискусіях приймали О. Слизько, С. Шахов, А. Безпалок, О. Стасевич, О. Лозовицький, Ю. Карпчова, С. Калініченко, О. Іваніна, В. Шабунін.

Ключові моменти дискусії:

Славік Калініченко:
"У нас немає жодної ідеологічної партії. Національний егоїзм – ось що потрібно"
Дискутуючі визнали, що комунізм був найкращим прикладом ідеологій та партійної організації. Нам потрібно брати приклад з того патріотизму та пропаганди, що були вибудовані компартією протягом довгих років.

Анатолій Безпалюк:
"Ми живемо за системою: держава накалує громадян, громадяни накалують державу. Серед усієї політичної громади варто об’єднати 1 % незаангажованої свідомої молоді навколо серйозної проблеми і гнути свою лінію до кінця"

Сергій Шахов:
"Чого ми хочемо, коли йдемо у політику?"
"Молодіжки – повинні бути інструментом тиску на партійне керівництво. ЇЇ члени мають бути в партії і приймати там активну участь"
"Наявність оплачуваних працівників в партії є ознакою професіоналізму"

Довго дискутували про введення відкритих списків партій на голосуванні,роль молодіжних лідерів під час виборчої кампанії. Про те, що Україні терміново потрібна ідеологія та здоровий національний егоїзм ніхто не сумнівався. Але зайшла мова про об’єднання, то учасники конференції визнали його неможливість.

Джерело: http://studrada.poltava.ua/news/2009-05-31-10

Дивитись:Дар’я Розумняк


Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export