УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
29.07.2009: Європейські підходи до дослідження зовнішньої політики України
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


м. Київ

Регіональне представництво фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Бєларусі разом з Центром політичної освіти в рамках проекту з організації дискусійного клубу для молодих політиків 20 липня в м. Києві провели зустріч лідерів молодіжних громадських організації, політичних партій, експертів з молодіжної політики з німецьким дослідником Тобіасом Майером (Європейський університет Віадріна, Франкфурт-на-Одері).

Тобіас Майер проводить дослідження проблем зовнішньої політики України, тому під час зустрічі основними питаннями стали:

  • оцінка зовнішньої політики

  • українська політична культура та досвід спілкування з українським експертним середовищем

  • структура написання та європейські підходи щодо проведення дослідження.

Дискусія розгорнулася довкола питань порівняння ефективності досліджень, в Німеччині та Україні та важливості безпосередньо спілкуватися з тим, хто творить політику при вивченні того чи іншого питання, в порівнянні з вивченням проблеми виключно з літератури, як це часто відбувається в Україні.

Також, учасники торкнулися проблем української зовнішньої політики - як вона твориться, які інтереси, актори та чинники, наскільки процес її творення є прозорим та зрозумілим та продуманим. Під час дискусії неодноразово згадувався основний недолік українського політикотворчого процесу - відсутність чітких стратегій та висока залежність від особистостей.

Дивитись:

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export