УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
29.07.2009: Роль молодіжних організацій в розвитку партійної системи та громадянського суспільства України - обговорення в Одесі
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


м. Одеса

24 липня 2009 року в Одесі відбулась 10 зустріч Клубу молодих політиків, тема якої „Роль молодіжних організацій в розвитку партійної системи та громадянського суспільства України”.

До участі в зустрічі Клубу були запрошені активісти та лідери громадських організації, молодіжних осередків політичних партій, експерти з молодіжної політики з міста Одеси. Основним питанням- яке обговорили учасники стало те - що нового повинні принести в політику молодіжні організації та їхня роль в реформуванні існуючої політичної системи.

Під час зустрічі зверталася увага на питання нестачі фінансування та високої залежності від тих, хто фінансує діяльність, недостатня медіа підтримка молодіжних організацій, відсутність ідеологічної бази в припартійних організаціях. Проте в той же час учасники погодилися, що справжня мобілізація своїх членів на вирішення нагальних проблем не потребує значних фінансів- активність компенсує нестачу грошей, для молодіжних організацій зараз головне-віра в свої сили й вирішення конкретних проблем суспільства, а також розуміння, що, якщо молоді люди не здатні запропонувати щось відмінне від старших політиків, зокрема нові цінності, то, фактично, відсутня різниця чи цей політик молодий, чи ні.

Головне не в тому щоб омолодити український політикум за віком, а за способом мислення.

Клуб молодих політиків організовується Центром політичної освіти спільно із Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні та Бєларусі і має на меті створити неформальну дискусійну платформу для зустрічей молодіжних лідерів громадських організацій, політичних партій,  науковців, освітян та активної молоді.

В Одесі засідання клубу було проведено спільно з громадською організацією “Нове покоління”.

Дивитись:

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export