УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
20.05.2011: ЦПО приєднався до Національної коаліції виборчих ініціатив
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


Київ

Центр політичної освіти став учасником Національної коаліції виборчих ініціатив.

Інші учасники Коаліції: Центр підтримки громадських ініціатив, Східноукраїнський фонд розвитку демократії, Севастопольская городская общественная организация "Миротворец", Чернігівська молодіжна громадська організація "Молодь 21 століття", ГО "Запорізька правозахисна ліга "Універсал", Асоціація докторів наук з державного управління та Центр політичного аналізу та прогнозування "Крим".

ДЕКЛАРАЦІЯ Національної коаліції виборчих ініціатив
МИ, представники громадянського суспільства України, в особі громадських об'єднань,
усвідомлюючи надзвичайно велике значення майбутніх парламентських виборів для подальшої долі нашої країни і важливість участі кожного громадянина у вільному волевиявленні, визнаючи необхідність участі громадських організацій у забезпеченні умов для найбільш повного вираження думок виборців, ЗАЯВЛЯЄМО про об'єднання наших зусиль і можливостей у рамках Національної коаліції виборчих ініціатив для забезпечення чесних і відкритих виборів 2012 року в Україні.

Для досягнення цих цілей учасники Коаліції проводять кампанії та акції, спрямовані на:

* Залучення громадян до усвідомленої участі у виборах;
* Проведення освітніх та просвітницьких програм у галузі виборчого законодавства та прав виборців; надання виборцям максимально повної та правдивої інформації про перебіг виборчого процесу;
* Спостереження і контроль за порушенням виборчого законодавства, в тому числі встановлених правил ведення передвиборної агітації та застосування адмінресурсу.

Ми об'єднуємо зусилля, щоб допомогти суспільству зробити усвідомлений вибір нашого майбутнього.

ГРОМАДЯНСЬКА СВІДОМІСТЬ має знайти своє вираження В ГРОМАДЯНСЬКІЙ ДІЇ.

Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб допомогти українським виборцям зробити усвідомлений вибір, надати всьому суспільству необхідну інформацію про вибори, відстежувати порушення у ході виборчої кампанії і спостерігати за дотриманням виборчого законодавства під час виборів.

Коаліція є непартійним об'єднанням. Громадські Об'єднання, які підписали цю Декларацію і приєдналися до неї пізніше, а також регіональні координатори Коаліції суворо дотримуються принципів неупередженості та незаангажованості, добровільно відмовляються від агітації за будь-яку партію чи кандидата.

Національна Коаліція виборчих ініціатив відкрита для приєднання, а також для співпраці з іншими громадськими об'єднаннями.
 


Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export