УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
31.10.2005: Молодіжна політика в контексті суспільних змін
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


Київ

19-20 листопада 2005 року в м. Києві відбудеться Конференція „Розвиток суспільства: участь молоді”, яку організовує Центр політичної освіти та Регіональне представництво Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Під час Конференції будуть обговорені проблеми та перспективи розвитку громадського молодіжного руху, доступу до якісної освіти, студентського самоврядування, молодіжного підприємництва, політичної активності молоді, а також питання культурно-духовного розвитку нового покоління. Планується розглянути основні принципи та методи просування інтересів молоді, зокрема, молодіжне самоврядування, громадські ради, проведення кампаній лобіювання, участь молоді у виборчих процесах тощо.

Результатами Конференції стане вироблення пропозицій до органів державної влади, формування вимог до кандидатів, політичних партій, які братимуть участь у виборах 2006 щодо вирішення проблем молоді, розробка напрямків міжнародної співпраці недержавних організацій та напрацювання проектних пропозицій молодіжними громадськими організаціями.

До участі запрошені лідери молодіжних громадських організацій, експерти, представники органів державної влади, а також активісти недержавного сектору Республіки Бєларусь.

Початок конференції 19 листопада о 11.00., реєстрація учасників з 10.00, закінчення 20 листопада о 15.30.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників та відшкодовують кошти, витрачені на проїзд, при обов‘язковій наявності квитків.

Бажаючим взяти участь у Конференції потрібно заповнити анкету та надіслати її до 8 листопада поштою на адресу Центру політичної освіти: 01054, м. Київ, вул. О.Гончара, 79, оф. 6, факсом: (044) 236 55 10 або на електронну адресу office@cpe.org.ua. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі (критерієм відбору є мотивація Вашої участі). Учасники будуть повідомлені про їхню участь не пізніше 11 листопада.

Контактні особи: Катерина Вінцукевич, Марина Лупаленко.

Тел./факс: (044) 236 55 10, тел.: (044) 204 49 85

Завантажити анкету [55 кБ, RTF]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export