УКР | ENG
Головна
ПРО ЦЕНТР
Проекти
ГоловнаПошукЛист
Форум молодих політиків – 2004
 
 
ПРОБЛЕМА  
 

Низький рівень співробітництва між молодими політиками різних країн. Недостатньо розвинутий діалог серед молодих політиків щодо принципів політичної діяльності.

 
 
МЕТА  
 

Обмін досвідом участі молодих людей у політичному житті; дослідження основних моральних принципів суспільного життя та пошук шляхів впровадження цих принципів у своїй діяльності; розвиток співробітництва молодих політиків з різних країн.

 
 ПЕРІОД РЕАЛІЗАЦІЇ   липень 2004 р.
 
 
ПАРТНЕРИ  
 
  • Громадська організація „Цивілізація Нова”, Молдова (www.civilizatia-noua.org)
 
 ТЕРИТОРІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ   м. Ко, Швейцарія.
 
 
РЕЗУЛЬТАТИ  
 
  • Обговорено такі питання: розробка нової моделі діяльності в громадському секторі, а також діяльності в політичному напрямку; визначення ролі моральних принципів в суспільному житті та пошук шляхів запровадження таких принципів до політичної сфери; обмін досвідом між молодими політиками; сприяння встановленню співробітництва серед молодих політиків з різних регіонів в рамках Міжнародного клубу молодих політиків.
  • Програма Форуму – 2004 включала в себе сесії: «Етика виборчих технологій», «Прозорість виборчого процесу: партнерство не можливо?», «НГО та вибори».
  • У форумі взяв участь Корнелио Соммаруга (колишній голова Міжнародного Червоного Хреста, Президент «Initiatives of Change», Швейцарія).
  • Кількість учасників становила 27 осіб.
 
    

Країни, представлені на форумі: Албанія, Великобританія, Гана, Киргизстан, Латвія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Росія, Румунія, Україна, Швейцарія.


Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export