УКР | ENG
Головна
ПРО ЦЕНТР
Проекти
ГоловнаПошукЛист
Партнерський проект „Візитний курс „Людина. Світогляд. Зміни.”
 
 
ПРОБЛЕМА  
 

Необхідність більш глибокого розуміння молодими громадсько-політичними лідерами цінностей демократичного лідерства: відповідальності, партнерства, служіння.

 
 
МЕТА  
 

Обговорити та дослідити фундаментальні принципи діяльності молодих громадсько-політичних лідерів: партнерство, відкритість, відповідальність та служіння, а також знайти можливості запровадження цих принципів у своїй діяльності.

 
 ПЕРІОД РЕАЛІЗАЦІЇ   листопад 2003 р.
 
 
ПАРТНЕРИ  
 
 
 
РЕЗУЛЬТАТИ  
 
  • Проведено тижневий візитний курс для представників молодіжних громадських організацій України, який складався з: лекцій, ділових ігор, самостійної роботи, дискусій, роботи в групах,
  • Серед основних тем курсу були: “Сутність людини та суспільство”, “Що керує людиною, внутрішні конфлікти”, “Свобода та потреба влади”, “Типи та основа влади в суспільстві”, “Індивідуальне самовизначення та цінності”, “Основа партнерських взаємовідносин”, “Зміни - як їх оцінити”, “Чому змінам протидіють”, “Зміни в людині - зміни в суспільстві”, “Принципи, мораль, поведінка, етика, естетика, цінності”, “Абсолютні та відносні цінності”, “Пошук цінностей для особистості та суспільства”, “Мотиви поведінки в політичному житті”, “Лідерство”.
  • В візитному курсі взяли участь 19 осіб.

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export