УКР | ENG
Головна
ПРО ЦЕНТР
Проекти
ГоловнаПошукЛист
Форум молодих політиків – 2005
 
 
ПРОБЛЕМА  
 

Низький рівень співробітництва між молодими політиками різних країн. Недостатньо розвинутий діалог серед молодих політиків щодо принципів політичної діяльності.

 
 
МЕТА  
 

Обмін досвідом участі молодих людей у політичному житті; дослідження основних моральних принципів суспільного життя та пошук шляхів впровадження цих принципів у своїй діяльності; розвиток співробітництва молодих політиків з різних країн.

 
 ПЕРІОД РЕАЛІЗАЦІЇ   липень 2005 р.
 
 
ПАРТНЕРИ  
 
  • Програма „Основи демократії” (www.f-4-f.org)
 
 ТЕРИТОРІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ   м. Ко, Швейцарія.
 
 
РЕЗУЛЬТАТИ  
 
  • Обговорено такі питання: відповідальність активної молоді в сучасному суспільстві, проблеми міжетнічних конфліктів в Криму, Латвії, Сербії та Чорногорії, питання відповідальності політичних партій перед суспільством, важливість розвитку діалогу між молодими активістами з різних країн.
  • Програма Форуму-2005 включала в себе сесії: "Моральні принципи в політиці", "Політичні партії та їх громадянська відповідальність", "Спільний Європейський дім – що значить бути Європейцем?".
  • У форумі взяв участь колишній Президент Португалії Маріо Суарес.
  • Кількість учасників становила 24 особи.
 
 ФОТОГАЛЕРЕЯ   Форум молодих політиків-2005
 
    Країни, представлені на форумі: Україна, Бразилія, Росія, Франція, Швейцарія, Сербія та Чорногорія, Австралія, Латвія, Молдова, Бурунді, Португалія, Великобританія, Нідерланди та Албанія.

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export