УКР | ENG
Головна
ПРО ЦЕНТР
Проекти
ГоловнаПошукЛист
Проект "Залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні"
 
 
ПРОБЛЕМА  
 

Не дивлячись на успіхи України в становленні демократії після подій Помаранчевої революції та подальших змін, що відбувались в державі, рівень комунікацій між громадянами та місцевою владою залишився невідповідним. Місцеві обранці не мають достатнього досвіду та навичок у спілкуванні з громадянами, а механізми надання консультацій громадянам – неефективні.

 
 
МЕТА  
 

Підвищення дієвості механізмів участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Напрямки:

 • поширення інформації та обговорення ефективних механізмів співпраці влади з громадою та залучення її представників до процесу прийняття рішень на місцевому рівні;
 • навчання представників місцевої влади та громадських активістів ефективним методам співпраці у розробки політики на місцевому рівні рівні;
 • надання консультативної підтримки представникам громадськості та місцевої влади щодо співпраці у прийнятті рішень на місцевому рівні.
 
 ПЕРІОД РЕАЛІЗАЦІЇ   листопад 2005 - травень 2006 рр.
 
 
ПАРТНЕРИ  
 
 • Кримськотатарський молодіжний центр
 • Центр громадських молодіжних організацій Волині "Наша справа"
 • Дніпропетровський молодіжний центр праці
 • Миколаївський дослідницько-аналітичний центр
 • Чернівецька обласна організація Фундації регіональних ініціатив
 
 
ПІДТРИМКА  
 

Westminster Foundation for Democracy

 
 ТЕРИТОРІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ   АР Крим, Волинська, Дніпропетровська, Миколаївська та Чернівецька області
 
 
РЕЗУЛЬТАТИ  
 
 • В обласних та районних центрах регіонів проекту протягом грудня 2005 року відбудуться круглі столи, метою яких є пошук можливостей налагодження співпраці між владою та громадою й інформування про наявні методи участі громадськості у прийнятті рішень.
 • Протягом січня 2006 року будуть проведені навчальні семінари для осіб, які планують бути залученими до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Кваліфіковані тренери та експерти Центру проведуть навчання щодо системи прийняття рішень на місцевому рівні; участі громадськості в розробці програм стратегічного розвитку; впливу політичних партій на місцеву політику.
 • Протягом січня-березня Центр політичної освіти надаватиме консультації для представників громадських організацій та місцевої влади щодо включення місцевої громади у процес прийняття рішень на місцевому рівні.
 
 МАТЕРІАЛИ   

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export