книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
ПРАВЛІННЯ
ГоловнаПошукЛист
ПРАВЛІННЯ
 

Копил Олександр

Голова Правління

Тел.: +380 67 788 92 66
 

Вища політологічна освіта, кандидат політичних наук. Бере активну участь у громадсько-політичному житті України з 2000 року, має значний досвід міжнародної громадської діяльності (Швейцарія, Сербія, Індія). Експерт з питань проведення виборчої кампанії, партійного будівництва, розвитку громадських організацій, молодіжної політики. Автор статей, посібників з даної проблематики. Має досвід проведення тренінгів для суб’єктів виборчого процесу, представників молодіжних організацій, політичних партій, ЗМІ.

 

Борзаковська Анна

Заступник Голови Правління

 

Магістр державного управління (спеціальність політологія, Національна Академія державного управління при Президентові України). Вища економічна освіта (спеціальність менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Інститут муніципального менеджменту та бізнесу). Досвід роботи в сфері управління проектами з розвитку молодіжних НДО, навчання членів дільничних виборчих комісій та офіційних спостерігачів, розвитку незалежних ЗМІ. Фінансовий менеджмент проектів. Проведення досліджень щодо виборчої тематики. Досвід тренінгової діяльності в сфері молодіжного лідерства, створення та розвитку громадських організацій, командної роботи. Член правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Всеукраїнська спілка молодих підприємців та бізнесменів”. Заступник Голови Правління Центру політичної освіти, головний бухгалтер Центру.

 

Плоский Костянтин

Член Правління

Тел.: +380 99 016 6232
 

З 2008 по 2010 роки працював у Секретаріаті Президента України, де займався питаннями розвитку освітньої галузі країни. У 2000-2008 роках обіймав посаду Голови Правління Центру політичної освіти. Проводив навчання активістів політичних партій, молодіжних лідерів у Молдові, Грузії, Бєларусі, Литві. У 1999-2000 роках працював помічником Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Навчався у Чернігівському технологічному університеті та здобув ступень кандидата наук з державного управління у Національній академії державного управління при Президентові України.

 

Давидова Наталя

Виконавчий директор

Тел.: +380 66 388 7443
 

Має досвід міжнародної громадської діяльності. З 2007 р. співпрацює з естонською організацією Valgevene Uus Tee. Захистила кандидатську дисертацію у 2008 році. До 2009 р. працювала на посаді викладача. У 2010 р. виконувала обов’язки директора з розвитку компанії «Промо-груп». У 2011 зайняла посаду виконавчого директора Центру політичної освіти. Має досвід тренерської роботи. У 2010 р. отримала сертифікат тренера Ради Європи (Страсбург, Франція). Має диплом Академії лідерства ім. Теодора Хойса (Гумесрбах, Німеччина).

 

Вінцукевич Катерина

Член Правління

 

Магістр політології Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, аспірантура університету. Бакалавр політології, закінчила Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили. Стажування в Миколаївський обласній державній адміністрації у відділі праці та соціального захисту населення, зарахована до кадрового резерву облдержадміністрації. Член МОМО «Комітет молодих виборців Миколаївщини». Сфера професійних та особистих інтересів: розвиток «третього сектору» в Україні, журналістика.

 

Демченков Ярослав

Член Правління

 

Вища економічна та юридична освіта. Магістр міжнародного права (Українська академія зовнішньої торгівлі). Спеціаліст з міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Тренер та експерт з питань комунікацій в процесі вироблення політики, організації діалогу між громадськістю та владою, управління змінами. Заступник Голови Всеукраїнської Спілки молодих державних службовців України. Займається дослідженням передвиборних технологій, публічної політики та систем коаліційного будівництва особливо між урядовими установами та організаціями громадянського суспільства. Має досвід роботи в органах влади, міжнародних організаціях.

 

Кравченко Олена

Член Правління

Тел.: +380 44 391 20 83
 

Вища математична та економічна освіта. Тренер та експерт Центру з питань зв'язків з громадськістю, формування іміджу. Викладала на тренінгах для лідерів молодіжних громадських організацій та молодих активістів політичних партій України.

 

Ніколов Андрій

Член Правління

Тел.: +380 48 716 58 95
 

Вища економічна освіта. Тренер Одеського Центру тренінгової інформації, тренер Міжнародної організації AIESEC в Україні з питань лідерства, командної роботи, ефективної комунікації, прийняття рішень, зв'язків з громадськістю, тренер Центру політичної освіти з питань навчання членів дільничних виборчих комісій та офіційних спостерігачів.

 

Стасевич Олексій

Член Правління

Тел.: +380 67 622 72 18
 

Вища економічна освіта. Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств. Експерт в сфері місцевого розвитку. Досвід роботи в сфері управління проектами, розвитку інформаційної спроможності організацій, розробки, впровадження та просування Інтернет-проектів. Досвід тренінгової діяльності в сфері сучасних інформаційних технологій, основ підприємництва, менеджменту громадських організацій. Працює керівником проектів МГО "Основи свободи". Співавтор статей та публікацій у сфері розвитку постіндустріальних територій України, підприємництва. Відповідальний за підтримку інформаційних ресурсів.


Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export