книги на 1000
 УКР | ENG
Головна
ЕКСПЕРТИ ТА ТРЕНЕРИ
ГоловнаПошукЛист
ЕКСПЕРТИ ЦЕНТРУ
  Галушко Олександр

Тел.: (044) 558 18 43
E-Mail: Halushko@ukr.net
 
 

Експерт Центру політичної освіти з виборчого законодавства. Менеджер політичної діяльності та передвиборчих кампаній. Має десятирічний досвід роботи в неурядових організаціях. Навчався та проходив стажування у Польщі та Великобританії. Брав участь в усіх виборчих кампаніях в Україні з 1994 року. Має досвід проведення тренінгів для суб’єктів виборчого процесу.

  Гаращенко Світлана

Тел.: (0522) 24 99 11
E-Mail: lanavg84@gmail.com
 
 

Заступник Голови Кіровоградської обласної громадської організації "Кіровоградська Правозахисна Фундація", незалежний консультант у Кіровоградській області офіса Координатора проектів ОБСЄ в Україні, експерт Центру політичної освіти з питань молодіжного лідерства, розвитку недержавних об'єднань, проведення виборчої кампанії. Має досвід у проведенні тренінгів в цих галузях.

  Копил Олександр

Тел.:
E-Mail: oleksandr@kopyl.info
www.cpe.org.ua
 
 

Вища політологічна освіта, закінчив аспірантуру Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили. Бере активну участь у громадсько-політичному житті України з 2000 року, має значний досвід міжнародної громадської діяльності (Швейцарія, Сербія, Індія). Член керівної групи Міжнародної програми «Основи свободи». Експерт з питань проведення виборчої кампанії, партійного будівництва, розвитку громадських організацій, молодіжної політики. Автор статей, посібників з даної проблематики. Має досвід проведення тренінгів для суб’єктів виборчого процесу, представників молодіжних організацій, політичних партій, ЗМІ.

Skype: oleksandr.kopyl

  Купрій Володимир Олександрович

Тел.: (044) 574 64 11
E-Mail: kupriy@ccc.kiev.ua
www.ccc.kiev.ua
 
 

Виконавчий директор Творчого центру "ТЦК", експерт Центру політичної освіти з питань розвитку громадянського суспільства, неурядових організацій, організації та проведення виборів, передвиборчих кампаній, взаємодії громадських організацій та влади, молодіжної політики. Автор публікацій з питань менеджменту НУО, державної молодіжної політики, аналізу державної політики. Має досвід тренерської роботи.

  Латишев Віталій

Тел.: (0472) 47 40 74
E-Mail: vitl@ukr.net
 
 

Керівник інформаційно-аналітичної служби, експерт з моніторингових досліджень Черкаської обласної організації Комітету виборців України. Головний редактор обласної загальнополітичної газети „Слобідка”. Член національної спілки журналістів України. Експерт Центру політичної освіти з питань виборчого законодавства та роботи із ЗМІ. Головні теми тренінгів: журналістика, організація роботи виборчого штабу та стратегічне планування при проведенні передвиборчої кампанії, тренінг для членів виборчих комісій та спостерігачів – виборче законодавство та можливі шляхи фальсифікації виборів, співпраця із засобами масової інформації та формування громадської думки, основи успішної комунікації, конфліктологія.

  Половинець Анатолій

Тел.: (044) 489 30 63; 489 31 89
E-Mail: polovynets@ukr.net
 
 

Голова виконавчого комітету Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Спілка молодих державних службовців України", експерт Центру політичної освіти з виборчих питань, в тому числі проведення виборчих кампаній на місцевому та регіональному рівнях, проблем місцевого самоврядування, взаємодії НУО з органами державної влади, проведення кампаній з активізації молоді, створення коаліцій молодіжних організацій. Має досвід проведення тренінгів для суб'єктів виборчого процесу.


Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export